Firmamız LASSAN Kauçuk ve Plastik adıyla 1974 yılında kurulmuştur.

1995 yılında şirketleşip yaptığı yeniliklerle gelişen teknoloji ve değişen piyasa koşullarında müşteri portföyünü her geçen gün genişleterek, oto yan sanayi ürünleri ve bir çok imalatı ile günümüz koşullarına ulaşmıştır.

Otomotiv, ziraat, inşaat, tekstil, otomasyon ve birçok sektörde yaklaşık 400 çeşit özel imalat yapmaktadır. Üretimde önce KALİTE, DOĞRULUK, SÜRAT VE MEMNUNİYET ilkesinden yola çıkarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Firmamız 2004 yılında CNC Torna ve CNC Dik işlem tezgahlarını kalıphanesine dahil etmiştir.

Bunun yanı sıra ,parça üretimlerinde kaliteyi yakalayabilmek için CAD-CAM programları yatırımlarını da yaparak parçaların dijital ortamda imalatının yapılmasını sağlamıştır. Bu sayede hatasız ve kaliteli imalatlarını gerçekleştirmektedir.

CNC tezgahlarımızla müşterilerimizin isteği doğrultusunda kalıp ve talaşlı imalat parçalarını da gerçekleştirmekteyiz.

LASSAN Kauçuk Plastik Sanayi ve Tic. Ltd. Şti. 2005 yılı içerisinde yaptığı çalışmalarla ISO 9001 : 2008 kalite belgelendirmesi için başvurmuş ve Haziran 2005 ayı içerisinde kaliteye verdiği önemi belgelendirmiş bulunmaktadır.

Kalıp TasarımıKalıp ÜretimiCNC İşlemeSulama Boru ContalarıKörük LastikleriTitreşim TakozlarıMetal Üzeri Kauçuk Kaplama.

Firma ticari bilgileri için lütfen buraya tıklayın.